YapıRadar.com Sıkça Sorulan Sorular

YapıRadar.com, kullanıcı dostu bir platform ile tedarikçilerimizin, kazanca en hızlı, şeffaf ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

YapıRadar.com, yıl içinde inşaatı devam eden ve başlaması planlanan yurtiçi ve yurt dışındaki binlerce projenin tüm aşamalarını takip edebildiğiniz, müteahhit, yetkili, çözüm ortakları bilgilerine ve müteahhit firmaların satın alma taleplerine kolayca ulaşabileceğiniz online bir bilgi bankasıdır

Teklif verebileceğiniz proje yada firma arama süreçlerini kolaylaştırır, binlerce alıcıya tekliflerinizi iletebilirsiniz. Proje yetkilileri ile sürekli iletişim kurarak, saha da ihtiyaç duyduğunuz pek çok bilgiye güncel ve güvenilir şekilde ulaşabilir, ihtiyaç belirlemek yerine belirlenmiş ihtiyaçlara teklifler verebilirsiniz. Sağladığımız bu avantajlar ile Yapıradar.com üyelerine ; zaman, enerji, para kazandırır ve sektördeki en önemli teknolojik yardımcısı olur. Kısacası tedarikçiler ve müteahhitler arasında kazanca dayalı bir performans köprüsü oluşturur

Özel veya kamu projeleri fark etmeksizin, konuttan ticariye, altyapıdan enerjiye, sanayiden turizme kadar her kategoriden proje sistemimizde yer almaktadır.

Yapıradar.com’da inşaat projelerinde yer alan; müteahhit, yatırımcı, elektrik proje, elektrik taahhüt, mekanik proje, mekanik taahhüt, kaba yüklenici ve alt yüklenici firmaların yetkili ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İnşaat projelerine ait proje detayları, yetkili kişi ve iletişim bilgileri, konum, çözüm ortağı firma detayları ve iletişim bilgileri, proje görselleri vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sistemimizde yer alan projeler 60'ar günlük periyotlarda güncellenir.

Sektörde deneyimli ve uzman ekibimizle saha ve şantiye ziyaretleri yaparak, sektör temsilcileri ile yüz yüze görüşerek, telefon aramaları yaparak, internet üzerinden detaylı arama ve sorgulama teknikleri ile ekap, devlet teşvikleri, haber siteleri ve fuar organizasyonları gibi kanallardan proje bilgilerine ulaşmakta, ulaştığımız bu bilgileri de teknik yönetim kadromuzun detaylı incelemesi sonrasında verdiği onayla müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Projelerin ve proje takip performansların istatistiksel olarak analizini sağlayan, çalışma verimliliğinin artmasında büyük rol oynayan yeni nesil takip modülüdür. Bu modül aynı zamanda şirket yöneticilerinin satış ekibinin çalışma performansını gözlemleyebildiği, istediği projeleri belirlediği temsilcilere atayarak daha verimli çalışmalarını sağladığı bir performans takip aracıdır. Satış personeli, proje yetkilileri ile yapmış olduğu görüşmelerin detaylarını not edebildiği gibi verdikleri teklifleri kaydederek filtreleyebilir, projelere tahmini gelir ekleyerek satış performans analizi yapabilir, takip ettikleri projeleri favorilerine ekleyebilir ve bu süreçlerle ilgili hatırlatma kaydedebilirler. Bir projeye birden fazla satış personeli atayabilirsiniz.

Bilgisayar, tablet ve telefon gibi tüm cihazlardan sistemimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Google Play ve App Store’dan uygulamamızı ücretsiz olarak yükleyerek sistemimize her yerden ve her zaman erişebilirsiniz.

Sistemimize Google Play ve App Store’dan uygulamamızı yükleyip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Projelere ve firmalara tek dokunuşla arama yapabilir ve projenin konumuna kolaylıkla yol tarifi alabilirsiniz.

YapıRadar.com, üyelik sitemi ile çalışan kapalı bir İnşaat projeleri veri bankasıdır. Bu veriler ışığında, inşaat firmalarının satın alma taleplerini de üyelerinin bilgisine sunan YapıRadar.com, bu sayede, müteahhit firmalar ve tedarikçiler arasında ciddi bir iş hacmi yaratmaktadır. Bu verileri işlerinde kullanabilen işletmeler, üyelikleri onaylandığı andan itibaren portalımızdan yararlanabilirler. Örnek olarak; tedarikçi firmalar, müteahhit firmalar, katılım bankaları, bankalar vb.

Her zaman geliştirmeye ve müşteri çözüm odaklı olan genç, dinamik kadrosu ile Türkiye’nin en güncel veri bankası olan Yapıradar.com’ a üye olarak iş hacminizi zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak büyütebilirsiniz. Firmanızın maliyetlerini azaltmak, çalışma sahanızı genişletmek, yeni tedarikçi ve müteahhitlerle tanışmak, satış hacminizi arttırmak ve her şeyden önce sektörün güncel durumundan haberdar olmak için YapıRadar.com müşterisi olmalısınız. YapıRadar.com dünyasına girdiğiniz andan itibaren yıllık 20.000’ in üzerinde günce proje detayına, 27.000’ in üzerinde güncel firma bilgisine ve 200 milyon $ ‘ ın üzerinde bir hacimde talep içeriğine ulaşabilirsiniz.

Sistemimizde yer alan iletişim formunu bizimle paylaştığınızda sizinle iletişime geçebileceğimiz gibi, canlı destek’ten yapacağınız talebe anında cevap alır ya da telefon yoluyla bize ulaşarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, sistemimiz, üye olmak isteyenler için, kolayca ödeme yapılabilmesi ve üyeliğe geçilebilmesi için tasarlanmıştır. Sadece birkaç adımda üyeliğinizi kendinizde aktif edebilmektesiniz.